Archiwum wydarzeń

WALNY ZJAZD AMS

26.05.2018 - 27.05.2018
Karczma Zagość u Grażki, Wdzydze Kiszewskie Pomorskie

Zapraszamy serdecznie na kolejny już zjazd AMS PRESTIGE. Tym razem spotykamy się w innym miejscu. KARCZMA ZAGOŚĆ U GRAŻKI w mieście WDZYDZE KISZEWSKIE.

Spotkanie zaplanowaliśmy od soboty do niedzieli 26.-27.05.2018.

W programie zjazdu m. in.:

26.05.2018

• Zakwaterowanie

• Pyszny wspólny obiad i ruchanki

• Rejs statkiem po jeziorze wdzydzkim zwanym również kaszubskim morzem – największym akwenie Pojezierza Kaszubskiego, które leży w Borach Tucholskich. Obejmuje pięć połączonych ze sobą jezior: Wdzydze, Gołuń, Słupinko, Radolne i Jelenie (tzw. Krzyż), a cały akwen objęty jest obszarem niezwykle pięknego Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego

• Grill integracyjny

• Dyskoteka z DJ-em do rana

• Rewelacyjny nastrój

• Mnóstwo nowych znajomych, absolwentów

• Możliwość poznania ciekawych ludzi

27.05.2018

• Wspólne śniadanie

• Sesja prezentacyjna absolwentów lub wykładowców AMS

• Pyszny obiad

• Zwiedzanie Muzeum – Kaszubskiego Parku Etnograficznego – pierwszego muzeum na ziemiach polskich na wolnym powietrzu- skansenu. Na terenie skansenu zajmującego niemałą, bo 22 hektarową powierzchnię, znajdują się obiekty kaszubskiej architektury takie jak: chałupy, dwory i dworki, szkoła, kuźnia, karczmy, młyny, kościoły, budynki gospodarcze i warsztaty rzemieślnicze.

• Zakończenie

Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe koszulki AMS PRESTIGE.

Zapisy odbywają się do 31.01.2018.

 

Walny Zjazd AMS

27.05.2017 - 28.05.2017
Perła Borów, Tleń

Już pod koniec maja absolwenci kierunku Akademia Medżera Sprzedaży mieli nie lada okazję do świętowania i wzmacniania relacji. Przeczytaj relację z kolejnego Walnego Zjazdu AMS!

Nowoczesne techniki sprzedaży - KATOWICE

17.03.2017
Hotel Angelo by Vienna House, Katowice

W piątek 17.03. na konferencji Nowoczesne techniki sprzedaży w Katowicach jednym z prelegentów był Łukasz Kuciński! Opowiedział o sprzedaży 3.0 i o obecnych uwarunkowaniach rynkowych. Relacja z konferencji i zdjęcia już niebawem!

Szkolenie: 9 kroków sprzedaży usług prawnych

03.03.2017
CoLegal, Warszawa

Na początku marca odbyło się kolejne szkolenie dedykowane prawnikom i pracownikom kancelarii z Łukaszem Kuciński i Szymon Kwiatkowskim. Uczestnicy mieli okazję dowiedzieć się więcej o skutecznej sprzedaży usług prawnych przez zastosowanie 9 prostych kroków! Następna okaza już w kwietniu. Zapraszamy!

Nowoczesne techniki sprzedaży – GDAŃSK

21.02.2017
Hotel Almond, Gdańsk

Kolejna konferencja i kolejne fenomenalne spotkanie z pasjonatami sprzedaży! Natępna konferencja, na której parę słów o sprzedaży opowie Łukasz Kuciński już na początku marca w Warszawie.

Nowoczesne techniki sprzedaży - KIELCE

16.02.2017
Hotel Best Western Grand, Kielce

W czwartek 16.03. na konferencji Nowoczesne techniki sprzedaży w Kielcach jednym z prelegentów był Łukasz Kuciński! Opowiadał o sprzedaży 3.0 i o obecnych uwarunkowaniach rynkowych. Przegapiliście termin? Nie szkodzi, kolejna konferencja jeszcze w lutym.

9 Kroków Sprzedaży Usług Prawnych - Warsztaty

03.02.2017
CoLegal, Warszawa

Trzecie z kolei szkolenie otwarte dedykowane dla prawników oraz pracowików kancelarii obdyło się na początku lutego. Jakie tematy wspólnie z uczestnikami zgłębili Szymon Kwiatkowski i Łukasz Kuciński? Przekonaj się sam!

Szkolenie otwarte SPRZEDAŻ USŁUG PRAWNICZYCH

09.01.2017
CoLegal, Warszawa

Po sukcesie jesiennego szkolenia ze sprzedaży usług prawnych nadszedł czas na kolejne z cyklu co miesięcznych szkolenie Marketingu Prawa! W każdy pierwszy piątek miesiąca zapraszamy wszystkich zainteresowanych wzrostem sprzedaży swoich usług prawniczych!

Szkolenie otwarte SPRZEDAŻ USŁUG PRAWNYCH

21.10.2016
CoLegal, Warszawa

W październiku odbyło się pierwsze z cyklu szkolenie z zakresu Sprzedaży Usług Prawnych! Przegapiłeś okazję? Nic straconego: kolejne szkolenie już w listopadzie.

Kujawy Przedsiębiorcze Toruń

08.04.2016
Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu, Toruń

Po Bydgoszczy przyszedł czas na Toruń! To tam można było wziąć udział w kolejnej konferencji ASM Presitige z cyklu Kujawy Przedsiębiorcze.

1 2