Wizyta studyjna w firmie PRIMULATOR

Wczytuję mapę...

Data: 16.03.2016
Całodniowe

Lokalizacja
Primulator Polska

Kategorie


16 marca 2016 odbyło się pierwsze z cyklicznych wizyt studyjnych w ramach spotkań Łódź Przedsiębiorcza. Gospodarzem tego wydarzenia była firma PRIMULATOR. Celem wizyty było przybliżenie przybliżenie firm działających w Łodzi oraz stworzenie okazji do zapoznania się z potencjalnymi partnerami biznesowymi.

Po oficjalnym powitaniu gości nastąpiło oprowadzenie obecnych po nowej siedzibie firmy przy ul. Lodowej – jednym z najnowocześniejszych budynków biurowych w mieście. Atrakcją wieczoru był wykład na temat kawy przeprowadzony prze dyrektora firmy – Marka Robobachę. Opowiadał o delikatnych różnicach w smaku kawy i ich powodach, przedstawiał różne technologię produkcji i podzielił się ze swoimi gośćmi zdjęciami z najodleglejszych zakątków świata, gdzie uprawiane są krzewy kawowe. Niezwykłym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty parzenia kawy i degustacja.

Po części oficjalnej nastąpił poczęstunek i część networkingowa dzięki której firmy z Łodzi i okolic mogły poznać możliwości lokalnego rynku szukając partnerów biznesowych.