EMBA

Executive Master Of Business Administration

Program kierunku studiów EMBA – Executive Master Of Business Administration w Collegium da Vinci został stworzony przez ekspertów AMS Prestige. Łukasz Kuciński (Prezes Zarządu AMS Prestige) jest Kierownikiem Merytorycznym tego kierunku.

Program studiów jest niezwykle ceniony przez uczestników kierunku EMBA, ponieważ jest wyjątkowo dobrze skomponowany jako mix zajęć wykładowych, warsztatowych, praktycznych i projektowych.

  • FACET5 – Jako jedyny program w Polsce oferuje uczestnikom wzięcie udziału w Badaniu Osobowości Zawodowej FACET5 z pełnym feedbackiem. Badanie to wraz z indywidualnym raportem i feedbackiem zostało wliczone w cenę studiów.
  • Warsztaty w firmach – Dodatkową wartością tych studiów jest odbycie przez słuchaczy dwóch warsztatów praktycznych w firmach partnerskich. Podczas warsztatów uczestnicy pracują metodami kreatywnymi nad rozwiązaniami rzeczywistych problemów przedsiębiorstw, uczą się stosować metody kreatywne w praktyce. Po takich warsztatach mogą je z powodzeniem stosować w swoich firmach.
  • Wystąpienia medialne – Praktyczne zajęcia z wystąpień medialnych przed rzeczywistą kamerą dają uczestnikom praktyczną umiejętność występowania w wywiadach telewizyjnych, w mediach społecznościowych, występowania na spotkaniach i konferencjach z pracownikami i partnerami, co w dzisiejszych czasach jest jedną z najważniejszych kompetencji menedżerskich.

Absolwent zdobędzie wiedzę z zakresu:

  • zarządzania, tworzenia efektywnej kultury organizacyjnej oraz Corporate Global Thinking
  • optymalizacji finansowej przedsiębiorstwa
  • ekonomii zarządczej oraz prawa, poruszających w szczególności tematykę zasiadania w radach nadzorczych przedsiębiorstw z udziałem Skarbu Państwa oraz akwizycji, fuzji, przejęć
  • nowych technologii wynikających z transformacji cyfrowej przedsiębiorstw
  • zarządzania relacjami z interesariuszami
Więcej o kierunku EMBA znajdziesz na stronie internetowej Collegium da Vinci.

Warto zobaczyć

Warto przeczytać

Corporate Global Thinking w czasach pandemii

Kryzys koronawirusa odkryje wszystkie słabości firm

Zapobieganie patologiom firmowym - dlaczego to takie trudne?

Fragment książki Łukasza Kucińskiego i Dagmary Mielczarek "Firma jako całość"