Outsourcing handlowy

AMS PRESTIGE - Twój ekspert od marketingu i sprzedaży

Na zlecenie 5 firm zajmujemy się marketingiem i sprzedażą szerokiej i komplementarnej gamy produktów medycznych, higienicznych i dezynfekcyjnych. Poprzez własną sieć handlowców docieramy do odbiorców naszych produktów na terenie Polski i w Unii Europejskiej a nawet w Emiratach Arabskich.
Firmy, które potrzebują wsparcia w zakresie sprzedaży czy marketingu zgłaszają się do nas, a nasz zespół marketerów oraz przedstawicieli handlowych realizuje wspólnie zaplanowane działania handlowe w imieniu naszych klientów.

Pozyskiwanie potencjalnych klientów

AMS Prestige wspiera firmy w docieraniu do potencjalnych klientów.

Ze względu na bardzo szerokie kontakty biznesowe w Polsce i za granicą partnerzy AMS Prestige z powodzeniem wspierają firmy w pozyskiwaniu kontaktów handlowych.

Rozpoznanie

Nasi eksperci na początku dokładnie badają potencjał rynku oraz sprawdzają możliwości dotarcia do potencjalnych klientów. Dlatego nie podejmujemy się pośrednictwa w sprzedaży wszystkich produktów.

Umowa

Po pozytywnym wyniku analizy rynkowej wiemy, że jesteśmy w stanie zapewnić naszym partnerom zbyt ich towarów. Dopiero teraz podpisujemy umowę o współpracy, tworzymy materiały informacyjne, promocyjne, reklamowe i przystępujemy do sprzedaży.

Rozliczanie

Z naszymi partnerami rozliczamy się wyłącznie w systemie prowizyjnym. Jeżeli naszym zadaniem ma być wdrożenie na rynek zupełnie nieznanego wcześniej produktu zakładamy koszty wstępne na efektywne wdrożenie produktu i opracowanie strategii sprzedaży.

Chcesz poznać więcej szczegółów albo nawiązać z nami współpracę?