O firmie

Poznaj AMS Prestige

W ramach AMS PRESTIGE – Aktywne Modele Sprzedaży podejmujemy działania mające na celu znajdowanie dla polskich przedsiębiorstw partnerów biznesowych, rozwój kompetencji menedżerskich oraz wsparcie w analizie i optymalizacji procesów zarządczych w oparciu o Badania Osobowości Zawodowej Facet5, Metodologię AGILE oraz PRINCE2.

Jesteśmy licencjonowanym partnerem badania osobowości zawodowej Facet5 – pomożemy Ci poznać Twoich pracowników i stworzyć warunki do ich jak najefektywniejszej pracy.

Misja AMS Prestige

Nasza misja to wdrażanie w polskich firmach zasady 5 ZŁOTYCH KROKÓW ZARZĄDZANIA:

  1. USTAL CELE
  2. PRZYGOTUJ ODPOWIEDNICH LUDZI
  3. DAJ LUDZIOM ODPOWIEDNIE NARZĘDZIA
  4. DAJ LUDZIOM ODPOWIEDNIĄ MOTYWACJĘ
  5. PROWADŹ STAŁY NADZÓR

Nasza działalność to konkrety. Nie lubimy spekulacji, zawsze skupiamy się na wymiernych efektach podjętych działań. Współpraca z nami to proces, który zawsze realizowany jest krok po kroku. Dzięki temu możemy odpowiednio skupić się na konkretnych obszarach działalności – zaprojektować (przeprojektować) zachodzące w nich procesy, wdrożyć poprawki, a później je analizować i zoptymalizować. Proces monitorowania rezultatów jest dla nas równie ważny, jak praca operacyjna – dzięki niemu mamy pewność, że wdrożone rozwiązania się sprawdzają i mają realny wpływ na efektywniejsze działanie firmy.

CGT - Corporate Global Thinking

Metoda, która pozwala na porządkowanie chaosu korporacyjnego w polskich przedsiębiorstwach na początku współpracy

FACET5

Optymalizacja firm i pracowników na bazie CGT oraz badania osobowości zawodowej.

Design Thinking

Budowa aktywnej kultury przedsiębiorstwa, dzięki której optymalizacje procesów powstają w oparciu o głębokie zrozumienie problemów i potrzeb użytkowników.

Agile oraz Prince2

Wspieranie firm we wdrażaniu nowych rozwiązań organizacyjnych, menedżerskich poprzez kierowanie procesami wdrożeniowymi w oparciu o metodologię Zarządzania Projektami

Budowanie sieci kontaktów

Wspieranie firm w rozwoju i wzroście przez łączenie kontaktów biznesowych, poszukiwanie partnerów, klientów, dostawców oraz inwestorów. Organizujemy spotkania i konferencje oraz zarządzamy grupą wsparcia biznesowego na Facebooku.

Wsparcie dla start-upów

Pomagamy w definiowaniu i skalowaniu biznesu poprzez wsparcie w opracowywaniu planów i modeli biznesowych, pozyskiwanie funduszy rozwojowych oraz inwestorów.

Nasze publikacje