Publikacje

Materiały, które udostępniamy to ekspercka wiedza zbudowana na dużym doświadczeniu.

Nasi twórcy publikują merytoryczne treści w wydawnictwach książkowych oraz w magazynach branżowych: Nowoczesna Sprzedaż, World Business Magazine, Personal Brand Magazine.

AMS Prestige jest twórcą serii audiobooków z serii Biblioteka Menedżera. Łukasz Kuciński, Prezes Zarządu  jest współautorem książki Firma jako Całość, Corporate Global Thinking, czyli porządkowanie chaosu korporacyjnego.

Audiobooki

AMS Prestige jest wydawcą serii audiobooków Biblioteczka Menedżera. Dowiedz się, jak zarządzać i sprzedawać efektywnie.

  • 8 audiobooków na temat zarządzania, rekrutacji, wizerunku, świadomości biznesowej i osobowości zawodowej.
  • 18 godzin nagrań dyskusji i wywiadów.
  • Poszerzamy horyzonty i harmonizujemy posiadaną wiedzę
  • Wieloletnie doświadczenie ekspertów na wyciągnięcie ręki
BEZPŁATNY dostęp do bazy wiedzy dla menadżerów!

Przekonaj się na własnej skórze, jak wiele możesz się dowiedzieć. Zostaw swój adres email i uzyskaj dostęp m.in do 3 audiobooków z serii Biblioteka Menadżera zupełnie bezpłatnie!

Książka "Firma jako całość"

Książka „Firma jako całość – Corporate Global Thinking, czyli Porządkowanie chaosu korporacyjnego”.

Jeśli każdego dnia zmagasz się z chaosem, niską efektywnością i problemami w przedsiębiorstwie to ta książka jest dla Ciebie!

Autorzy to konsultanci z ogromnym doświadczeniem, które przelali na karty tej publikacji. Przekonasz się, że porządkowanie firmowego chaosu wcale nie jest takie trudne. Należy jednak zrozumieć kilka istotnych powodów, z których zazwyczaj wynikają duże problemy i nieporządek. W książce znajdziesz konkretne wskazówki możliwe do wdrożenia w firmie od razu.

Istotą Firma jako całość jest właśnie holistyczne spojrzenie na prowadzony biznes i poukładanie procesów w taki sposób, aby wspierały one wszystkie działania podejmowane przez firmę, a nie wykluczały się wzajemnie. Proces porządkowania firmy ma być jednak długofalowy i permanentny, a nie jednorazowy i impulsowy – to główne założenie strategii CGT – Corporate Global Thinking.

W naszej książce poznasz Wieńczysława i jego karierę zawodową. Problemy organizacyjne lub zarządcze firm, w których pracuje Wieńczysław stają się tłem merytorycznej analizy procesów zarządczych przedsiębiorstwa.

Autor o książce "Firma jako całość"

Na tych filmach poznasz główne założenia książki Firma jako całość. W kolejnych odcinkach jej współautor Łukasz Kuciński omawia treść rozdziałów. W ten sposób możesz szybko zorientować się, o czym jest ta książka, wyrobić sobie zdanie, czy warto ją przeczytać i znaleźć treści, które najbardziej cię interesują.

Warto przeczytać

Corporate Global Thinking w czasach pandemii

Kryzys koronawirusa odkryje wszystkie słabości firm

Zapobieganie patologiom firmowym - dlaczego to takie trudne?

Fragment książki Łukasza Kucińskiego i Dagmary Mielczarek "Firma jako całość"